• https://www.facebook.com/starbukletmalzemeleri/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905316970192
  • https://www.instagram.com/starbuklet/
  • https://www.youtube.com/channel/UC3zfii94b3FRFZTdlifkMLA/featured?view_as=subscriber

star buklet logo

Trabzon Buklet Malzemeleri
&
Otel Ürünleri
    • Seçiminizi Doğru Yapın !
    • Yepyeni Tasarımlar Tam Zevkinize Göre
    • " Farkımızı Biliyoruz, Farkımızı Paylaşıyoruz "

Hakkımızda


Ekibimiz

Ekibimiz siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tüm ürünlerin üzerlerine kurumsal kimliğinizi yansıtarak zevkinize uygun tasarımlar gerçekleştirir

Firmamız
yaklaşık 10 yıldır faaliyettedir. Şu anda kurumsal iş yerleri firmamızdan hizmet almaktadır. Müşteri sayımız, güçlü referanslarımız sayesinde hızla artmaktadır.

Müşterilerimiz 
arasında her sektörden firmalar, oteller, hastaneler, okullar, misafirhaneler, spa merkezleri ve her meslek grubundan kişiler yer almaktadır.

Ürünlerimizin En Temel Özellikleri
kapsamlı, kaliteli ve ekonomik olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde herkes kurumsal kimliğini tek kullanımlık ürünler de kolayca yansıtabilir.

Hedefimiz
Uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak kullanilabilir ürünler ortaya çıkarmaktır. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.

Hizmet satın alırken, karşınızdaki firmanın tecrübeli ve işinin ehli olması çok önemlidir. Bunun yanı sıra güçlü referanslarının olmasına da dikkat etmelisiniz. 

Şirketimiz 10 yıldır buklet ürünleri konusunda hizmet vermektedir ve binlerce referansa sahiptir. Uzman kadromuzla, siz müşterilerimize en uygun çözümleri en doğru şekilde sunmak için çaba harcamaktayız. 

Gelişen teknoloji ve değişen zaman ihtiyaçları da zamanla değiştirmektedir. Günümüzde hayatın tüm safhalarında hijyen ve sağlık ön planda tutulmaktadır. İşletmelerde bu prensiple hareket etmeyi zorunluluk olarak hissetmektedirler.
Oteller, hastaneler, güzellik merkezleri, özel muayenehaneler, termal kaplıcalar, spa merkezleri, masaj salonları ve görüntüleme merkezleri gibi işletmelerde insanlar yoğun olarak bulunmaktadır. Bu tip işletmelerde hijyen hat safhada önemlidir. Bu sebeple kişiye özel olması gereken malzemeler tek kullanımlık imal edilmelidir. Ayak sağlığı için tek kullanımlık terlik, el ve vücut sağlığı için özellikle otellerde kullanılan mini otel sabunu gibi buklet malzemeleri ve otel ürünleri artık lüks değil ihtiyaç ve zorunluluktur.İstanbul’da bulunan Star Buklet, 17 yıllık tecrübesiyle sağlıklı, güvenli ve uygun fiyatlı toptan buklet malzemeleri ve otel buklet ürünleri ile işletmelere farklı çözümler üretmekte, mini otel sabunumini otel şampuanı ve tek kullanımlık terlik gibi buklet malzemeleri ve otel ürünlerini işletmelere yüksek müşteri memnuniyeti garantisiyle sunmaktadır.

 

star buklet, otel sabunu, otel terliği, tek kullanımlık terlik, tek kullanımlık ürünler, otel şampuanı, mini sabun, mini şampuan, buklet şampuan, trabzon buklet, istanbul buklet

Saat